Seminář o Notes technologiích

Stanislav Marszalek  30 May 2014 08:17:33
Dne 29.5.2014 jsme pořádali tradiční seminář věnovaný IBM Notes technologiím. Letos jsme se zaměřili na nové trendy vývoje Notes aplikací a také jsme představili užitečné rady pro administrátory.  
Dopolední sekce byla rozděleno do dvou částí. V první části David Marko a Stanislav Marszalek představili způsob vývoje Notes aplikací pro WEB pomocí XPages. Na toto následně navázal Radim Turoň se svou přednáškou adminstrátorských tipů a triků.

Odpoledne jsme začali ukázkou zajímavých řešení v IBM Notes aplikacích dělaných především v XPages. Poté následovala prezentace produktu MaaS360, který řeší bezpečnost firemní mobilní komunikace. Závěr semináře patřil Petru Kuncovi z IBM, který v živých ukázkách prezentoval novinky IBM Notes, Sametime a Connection.
Celou akci zakončila bohatá a všemi očekávaná tombola :-).

Dle hodnocení účastníků, i z našeho pohledu, se jednalo o zdařilou akci. Jsme rádi, že jsme mohli poskytnout prostor pro zajímavé a hodnotné informace. Zároveň děkujeme všem, kteří si na seminář udělali čas a vážili (mnohdy i dlouhou) cestu k nám. Pro vás, kteří jste se nemohli dostavit, máme níže připraveny prezentace ke stažení.

Seznam prezentací ke stažení (v PDF formátu):

1. Úvodní prezentace (Stanislav Marszalek - TCL DigiTrade)
2. Nové trendy vývoje v Xpages - část I. ( Stanislav Marszalek - TCL DigiTrade)
2. Nové trendy vývoje v Xpages - část II. ( David Marko - TCL DigiTrade)  
3. Užitečné rady pro administrátory (Radim Turoň - TCL DigiTrade)

Fotky ze semináře:
 Image:Seminář o Notes technologiích Image:Seminář o Notes technologiích Image:Seminář o Notes technologiích Image:Seminář o Notes technologiích Image:Seminář o Notes technologiích
TOPlist