INTEGRACE SE SKYPEM

Jana Markova  22 December 2008 13:15:47
Image:INTEGRACE SE SKYPEMNotes-Skype integrace nabízí úzké propojení mezi Lotus Notes a komunikačním programem Skype. Z Lotus Notes můžete iniciovat chat, volání, poslání souboru, zjistit Skype status uživatele. Jména Skype uživatelů lze jednoduše zavádět do Lotus Notes adresáře.  

Volání na standardní telefonní číslo přes Skype

Máte-li předplacený Skype Out kredit můžete levně volat na jakékoliv telefonní číslo. Zaintegrováním této služby do Lotus Notes vytvoříte jednoduché a efektivní Call Centrum, které vám umožní vytáčet telefonní čísla zákazníků a zároveň na příklad zobrazit formulář pro zapsání výsledku hovoru. Integrací s Notes Kalendářem lze i takovéto hovory plánovat a v určený čas připomínat.

Image:INTEGRACE SE SKYPEM

Chat nebo volání z Notes pošty

Systém zobrazuje, zda-li odesílatel příchozí zprávy je momentálně v Skype online režimu a tímto umožní zahájit s nim chat, rozhovor nebo poslat mu soubor. Stačí jednoduše kliknout na tlačítko Skype a vybrat typ komunikace.

Image:INTEGRACE SE SKYPEM

Propojení kontaktů Notes-Skype

Do svého adresáře v Lotus Notes můžete vkládat Skype jména jednoduchým vybráním uživatele ze svého seznamu kontaktů v Skype. Není potřeba nic přepisovat, stačí pouze kliknutí myší.

Image:INTEGRACE SE SKYPEM
Comments
no comments availabe. Be the first!

Diskuse byla uzavřena.
TOPlist