SKENOVACÍ PRACOVIŠTĚ DO LOTUS NOTES SÍTĚ

Jana Markova  19 December 2008 13:09:31
Možná jste sami narazili na potřebu  rychlého  přístupu k faktuře vašeho dodavatele, potřebovali jste zjistit, co přesně na faktuře bylo apod.  Anebo jste jindy zase nemohli najít záruční list vaší rok staré tiskárny.
Pro většinu těchto věcí je důležitá původní podoba dokladu. Tu můžete získat pouze naskenováním dokumentu a uložením do databáze. Uložením do databáze dostane dokument novou dimenzi následné práce - je možno jej kategorizovat, nechat kolovat, schvalovat atd.
K tomu, abyste dokumenty v této podobě mohli do databáze uložit, potřebujete do vaší Lotus Notes sítě začlenit skenovací pracoviště. To může být součástí počítače vaší sekretářky či jiného pověřeného pracovníka. Nabízené skenovací pracoviště se skládá ze 3 částí: skener - skenovací doplněk - implementace.


SKENER
Image:SKENOVACÍ PRACOVIŠTĚ DO LOTUS NOTES SÍTĚSprávný výběr skeneru je vždy důležitý. A to nejenom z hlediska jeho možností v oblasti skenování samotného, ale i z hlediska celkové kompatibility s ostaními softwarovými součástmi. Pro optimální použití nabízíme kvalitní a cenové přijatelné skenery dostačujicí pro většinu bežné kancelářské práce.


LNScan
Image:SKENOVACÍ PRACOVIŠTĚ DO LOTUS NOTES SÍTĚSprávnou funkčnost z hlediska komunikace Lotus Notes klienta a skeneru zajišťuje LNScan. Jedná se o doplněk, který zajišťuje komunikaci se skenerem a umožňuje vkládat naskenované dokumenty přímo do Lotus Notes databáze.


IMPLEMENTACE DO STÁVAJÍCÍHO SYSTÉMU
Implementační část v sobě zahrnuje nutné úpravy stávající aplikace tak, aby byla schopna se skenovacím software spolupracovat. Ve většině případů se jedná o úpravy, které pouze určí do kterých formulářů se budou naskenované dokumenty vkládat. Úpravy nikterak nenarušují funkčnost aplikace, pouze rozšiřují její určitou část a přidají tlačítka a skenovací volby dle designu vaší aplikace.

Způsob nasazení
Jako jeden ze způsobů nasazení skenovacího pracoviště do vaší Lotus Notes sítě nabízíme možnost komplexní dodávky skeneru, LNScanu a implementace do stávajícího systému. Tím máte zaručenu plnou kompatibilitu skeneru, skenovacího software a vaší databáze.Comments
no comments availabe. Be the first!

Diskuse byla uzavřena.
TOPlist