GOOGLE Aplikace pro firmy

David Marko  14 May 2010 10:15:39
Google Aplikace pro firmy - sada aplikací pro firemní komunikaci se zárukou 99,9% dostupnosti ... a navíc vůbec nepotřebujete vlastní server!
Google Aplikace jsou sadou nástrojů společnosti Google, které lze využívat ve firemním prostředí jako hlavní nebo doplňkový nástroj určený pro sdílení informací.

Image:GOOGLE Aplikace pro firmy

Google Aplikace obsahují:
 • Gmail - pošta pro firmy s 25 GB úložného prostoru, antispamovým a antivirovým filtrem, záruka 99,9% dostupnosti.
 • Kalendář  - plánování schůzek pomocí osobních a sdílených online kalendářů a synchronizace kalendářů s mobilními zařízeními. Možnost zasílání upozornění formou SMS zdarma.
 • Google Dokumenty - obdoba kancelářského balíku. Jsou určeny pro webový prohlížeč a online práci. Obsahují editory dokumentů typu textový dokument, tabulka, prezentace, formuláře nebo obrázkový editor. Dokumenty je možno sdílet a souběžně na nich pracovat.
 • Google diskusní skupiny - diskusní skupiny je možné využívat pro různá firemní oddělení. Obsah diskusí je privátní, jen pro určené uživatele.
 • Weby Google - tvorba webových aplikací bez nutnosti kódování. Možnost tvorby portálů pro různá firemní oddělení.
 • Google Videa -  soukromé, bezpečné a hostované sdílení videa.
 • ... a služby se dále rozšiřují

Image:GOOGLE Aplikace pro firmy

Prokazatelné úspory nákladů

Webové aplikace pro zasílání zpráv a spolupráci od Googlu nevyžadují žádný hardware ani software a potřebují pouze minimální správu. Tím přinášejí ohromné úspory času a nákladů.

Přístup k e-mailu, kalendáři a rychlému zasílání zpráv z mobilních zařízení

Díky službě Google Aplikace a řadě možností vzdáleného přístupu k informacím mohou zaměstnanci pracovat, i když právě nesedí ve své kanceláři. Google Aplikace podporují bez dalších poplatků bezdrátový mobilní přístup pro zařízení BlackBerry, dále pro telefony iPhone a systémy Windows Mobile, Android a celou řadu dalších méně výkonných telefonů. Z kalendáře lze nastavit zasílání upozornění ve formě SMS.

Záruka 99,9% dostupnosti služby

Společnost Google garantuje, že služba Google Aplikace bude dostupná nejméně po 99,9 % času. Celý systém je k dispozici 24 hodin denně (platí pro placenou verzi Premier Edition).

Plná verze služby za 40 EUR ročně

Plná verze služby Google Aplikace označovaná jako 'Premier Edition' stojí ročně 40 EUR za každý uživatelský účet. Žádné další skryté výdaje na údržbu a upgrade, protože data jsou hostována společností Google, která tyto výdaje pokryje za vás. Kromě jiného získává u Premier varianty každý uživatel emailovou schránku o velikosti 25 GB.

Službu
Google Aplikace lze provozovat pod vlastním doménovým jménem
Služby společnosti Google můžete používat pod vlastní internetovou doménou. Celý systém se bude jevit jako váš vlastní - webová adresa, emailové adresy atp.

Google Aplikace verze STANDARD EDITION versus PREMIER EDITION
Verze STANDARD balíku Google Aplikace je ZDARMA a umožňuje společnosti provozovat 25 emailových účtů. Obsahuje emailové a kalendářové služby a nástroje Google Dokumenty a Google Weby.

Premier Edition stojí 40EUR za každý uživatelský účet ročně a obsahuje navíc:

+ modul Google Skupiny
+ záruka 99,9% dostupnosti
+ e-mailová schránka o velikosti 25 GB pro každého zaměstnance
+ spolupráce se zařízeními BlackBerry a aplikací Microsoft Outlook
+ přístup k e-mailu, kalendáři a rychlému zasílání zpráv z mobilních zařízení
+ špičkové zabezpečení
+ úplná správa a kontrola nad daty
+ technická podpora

Image:GOOGLE Aplikace pro firmy

Přechod na Google Apps

Google Aplikace podporují přechod z jiných emailových systémů jako jsou Microsoft Exchange nebo Lotus Notes. K dispozici je nástroj pro migraci pošty např. z MS Outlooku.

Galerie šablon pro Google Dokumenty

Při vytváření dokumentů typu textový dokument, tabulka nebo prezentace je možné využít obrovského množství on-line šablon, které si jednoduchým způsobem vyberete a upravíte.

Google Dokumenty - náhrada za software kategorie MS Office/OpenOffice
 • Přístup k práci vždy a všude
  Google Dokumenty používají bezpečné webové technologie, umožňují flexibilně pracovat nejen v zaměstnání, ale i na cestách, z domova nebo prostřednictvím mobilního telefonu, a to dokonce i v režimu offline.
 • Funguje ve všech operačních systémech
  Dokumenty Google lze používat v prohlížečích na PC, počítačích Mac a počítačích se systémem Linux. Podporují oblíbené formáty souborů, jako je .doc, .xls, .ppt a .pdf do kterých je možno výsledek vaší práce publikovat.
 • Bezpečný přístup a sdílení
  Administrátoři mohou spravovat oprávnění ke sdílení souborů v rámci celého systému a vlastníci dokumentů mohou kdykoli povolit nebo zakázat sdílení a přístup k souborům.

Google Kalendář
 • Snadné plánování schůzek
  Možnost sdílení kalendářů a zobrazování více kalendářů na jedné ploše. Kalendář Google odesílá pozvánky a spravuje odpovědi.
 • Integrace s vaším e-mailovým systémem
  Kalendář Google je integrovaný do Gmailu a lze jej používat společně se všemi oblíbenými kalendářovými aplikacemi.
 • Sdílení projektových kalendářů
  Kalendáře je možné sdílet v celé společnosti nebo s vybranými spolupracovníky.
 • Přístup z vašeho mobilního zařízení
  Přístup do kalendáře je podporován i pro mobilní zařízení typu BlackBerry a iPhone. Lze nastavit zasílání upozornění z kalendáře prostřednictvím SMS.

Publikování kalendářů

Pokud firma povedete kalendář s veřejnými informacemi, je možné jej jednoduše publikovat např. v rámci webových stránek.


Jaké služby nabízíme ...
 • konfigurace služby pro zákazníka
 • zaškolení obsluhy - uživatelské i administrační
 • vzdálená správa systému
 • tvorba intranetových aplikací spolupracujících s vaší sadou Google Aplikací (email, kalendář, úkoly atp.)
 • zprostředkování zakoupení plné verze Premier Edition
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO VYZKOUŠENÍ SLUŽBY


V případě zájmu nás prosím kontaktuje na emailu: info@tcl-digitrade.com
 
Comments
no comments availabe. Be the first!
TOPlist