Seminář - IBM Notes 9 - 6.6.2013

Stanislav Marszalek  12 June 2013 10:59:45
Dne 6.6.2013 jsme pořádali tradiční seminář věnovaný IBM Notes technologiím. Tentokráte jsme se zaměřili na představení novinek IBM Notes 9 Social Edition a to jak z pohledu klienta, tak i designera či administrátora. Dopolední pásmo bylo rozděleno do dvou částí. Úvodem David Marko prošel všechny změny klienta v verzi Notes 9 a doplnil je i o novinky designera. Na což navázal Radim Turoň se svou přednáškou adminstrátorských tipů a triků a to nejen z nejnovější verze.

Odpoledne jsme začali ukázkou zajímavých řešení v IBM Notes aplikacích včetně mobilních i internetových aplikací. Poté následovala prezentace firmy IPEX, která představila propojení Notes s IP telefonií. Závěr semináře patřil Petru Kuncovi z IBM, který v živých, velmi zajímavých ukázkách, prezentoval praktické ukázky nasazení IBM Connections a další novinky IBM Notes 9.

Celou akci zakončila všemi očekávaná a bohatá tombola.

Dle hodnocení účastníků, i z našeho pohledu, se jednalo o zdařilou akci. Jsme rádi, že jsme mohli poskytnout prostor pro zajímavé a hodnotné informace. Zároveň děkujeme všem, kteří si na seminář udělali čas a vážili (mnohdy i dlouhou) cestu k nám (účastníků bylo cca 30). Pro vás, kteří jste se nemohli dostavit, máme níže připraveny prezentace ke stažení.

Seznam prezentací ke stažení (v PDF formátu):

1. Úvodní prezentace (Stanislav Marszalek - TCL DigiTrade)
2. IBM Notes 9 - novinky klienta a designera (David Marko - TCL DigiTrade)
3. Užitečné rady pro administrátory (Radim Turoň - TCL DigiTrade)
4. Vybraná zajímavá Lotus Notes řešení použitelná i ve vašich aplikacích (David Marko, Stanislav Marszalek - TCL DigiTrade)
5. IBM Connections - praktické ukázky  (Petr Kunc - IBM)

Fotky v článku:

Image:Seminář - IBM Notes 9 - 6.6.2013Image:Seminář - IBM Notes 9 - 6.6.2013Image:Seminář - IBM Notes 9 - 6.6.2013
Comments
no comments availabe. Be the first!
TOPlist