Běh na Kozubovou

Stanislav Marszalek  3 August 2010 08:10:46
Tuto neděli, 1.8.2010, se konal již 11. ročník Běhu na Kozubovou, závodu v běhu do vrchu, který je součástí českého poháru běhu do vrchu. Naše firma se již od 1. ročníku podílí na tomto závodě. Ovšem pouze pořadatelskou činností, poněvadž přímá účast v běhu by byla pro většinu z nás velmi těžce stravitelná, byť mnozí mají za sebou aktivní sportovní minulost. Letos se běh velmi vydařil, přispělo k tomu příjemné běžecké počasí a rekordní účast závodníků, kterých se na startu sešlo 181. Rovněž v cíli na Kozubové vládla bouřlivá atmosféra, poněvadž běžci byli hnáni k métě špalíry diváků, kteří se na kopci sešli i kvůli svatoanenské pouti, jež probíhala ve stejném místě.

Na Kozubové byl nejrychleji Ondřej Horák z Fortexu Moravský Beroun ve velmi dobrém čase, který jej řadí na páté místo v absolutním pořadí všech ročníků Běhu na Kozubovou. Na druhém místě skončil loňský vítěz Tomáš Bláha z AK ASICS Kroměříž, který zaostal za vítězem o 41 sekund. Třetí byl Jiří Žák z Techniky Brno.
Ženám letos kralovala Dominika Wiśniewska z polského SKB Kraśnik, před Petrou Pastorovou a 13-letou Ewou Szotkowskou s místního SKI Mosty, která tímto vyhrála kategorii juniorek.
Image:Běh na Kozubovou
Naše firma zabezpečovala registraci a zpracování výsledků. Vše jsme dělali samozřejmě v Notes aplikaci. Jelikož zapsání 180 lidí během necelé hodiny do počítače na startu je poměrně náročné, použili jsme jeden Domino server a dva notebooky připojené přes WIFI. V cíli byly stejně zadávaný výsledky běhu, program rozdělil běžce do 11 kategorií, konečné výsledky byly vytištěné z Notes do Wordu a PDF a zároveň aplikace vyjela kompletní diplomy. Takže tolik po technické stránce.